Nasi lekarze

dr n. med. Grzegorz Boryczka

Specjalizacje Gastroenterologia USG jamy brzusznej
Wykształcenie Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Doświadczenie zawodowe Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach
Działalność naukowa Oprócz aktywności zawodowej zajmuje się również działalnością dydaktyczną i naukową, publikując w czasopismach polskich i zagranicznych.
Komunikacja w języku:
  • polski

Stopień specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych uzyskałem w 2013r., a z gastroenterologii w 2017r. W 2014r. otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem początkowo w Klinice Chorób Wewnętrznych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Św. Barbary w Sosnowcu, następnie w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach.

Brałem i nadal biorę udział w krajowych i międzynarodowych zjazdach o tematyce gastroenterologicznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Posiadam certyfikat honorowany przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii w zakresie USG narządów jamy brzusznej. Uczestniczę w warsztatach endoskopowych Polskiej Fundacji Gastroenterologii

Rozwiń Zwiń

Centrum Medyczne INTER-MED

ul. 1 Maja 27

42-217

Częstochowa

kontakt@intermed24.com.pl

(34) 324 55 26