Nasi lekarze

prof. Marek Waluga

Specjalizacje Hepatologia (choroby wątroby) Gastroenterologia Choroby wewnętrzne (interna)
Doświadczenie zawodowe Oddział Gastroenterologii i Hepatologii, Uniwersyteckie Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego w Katowicach
Działalność naukowa Prodziekan Wydziału Lekarskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny Autor ponad 50 artykułów naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach naukowych
Komunikacja w języku:
  • polski
  • angielski

Profesor Marek Waluga jest specjalistą chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Wykonuje również badania endoskopowe układu pokarmowego. Na co dzień pracuje w Oddziale Gastroenterologii i Hepatologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Profesor oprócz pracy lekarza praktyka prowadzi zajęcia ze studentami na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz jest prelegentem licznych konferencji oraz szkoleń ogólnokrajowych i międzynarodowych.

Aktywnie uczestniczy w pracach Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Rozwiń Zwiń
Pytania i odpowiedzi
Gdzie przyjmuje prof. Marek Waluga?

Profesor Marek Waluga przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym INTER-MED przy ul. 1 Maja 27 w Częstochowie, gdzie konsultuje pacjentów z zakresu gastroenterologii i hepatologii. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją. 

Centrum Medyczne INTER-MED

ul. 1 Maja 27

42-217

Częstochowa

kontakt@intermed24.com.pl

(34) 324 55 26